V Hlinečánku podporujeme ergonomické nošení dětí v šátku. Zajemkyním pomůžeme s výběrem vhodného šátku nebo nosítka, poradíme s úvazy, případně zajistíme kurz s certifikovanou lektorkou. Nabízíme také půjčování šátku na vyzkoušení.

Pravidelně organizujeme srazy příznivců nošení, kde je možnost prohlédnout si a vyzkoušet různé šátky a nosítka. 

koná se druhou středu v měsíci od 14 hod., vstupné: 50,-Kč za rodinu

Nabitý program je vedený zkušenou lektorkou a pedagožkou v jedné osobě. Program rozvíjí dětskou kreativitu. Děti za pomoci svých rodičů tvoří tématická dílka z různých materiálů jako jsou přírodniny nebo papír aj, výtvarný materiál je k dispozici.Po tvoření si děti za doprovodu kytary nebo kláves zazpívají několik písniček. Děti si mohou zapůjčit jednoduché hudební nástroje (chřestítka, xylofony, bubínky apod. a připojit se jako hudební doprovod. Tvoření i písničky se vztahují k aktuálnímu ročnímu období. Není nutné se přihlašovat, stačí přijít.

V případě potřeby kontaktujte naši laktační poradkyní, poradí a pomůže najít řešení při potížích s kojením 

Laktační poradkyně poskytuje poradenství, a to individuálně na objednání nebo v rámci podpůrné skupiny kojících maminek. Hinečánek je místem pro setkání maminek s nejmenšími miminky a pro sdílení zkušeností, poradkyně odpovídá na případné dotazy. Po dohodě zajistíme individuální laktační poradenství i podpůrnou skupinu kojení. Neváhejte a naši milou laktační poradkyni, MUDr. Michaelu Ročkovou kontaktujte. Bližší informace prostřednictvím emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Pokud máte akutní problém s kojením, zachovejte klid, neváhejte a ozvěte se:)

 

 

 

 

Cvičení a konzultace s porodní asistentkou. Vhodné pro budoucí maminky od 12 týdne těhotenství. Cvičením podpoříte Vaši fyzickou a psychickou pohodu. Během cvičení si protáhnete celé tělo, vyzkoušíte si cvičení na balonech, jógu a relaxaci.

Vstupné: 100,-Kč

 

Kontakt: Pavla Šolcová, 777 589 007

 

Před první návštěvou těhotenského cvičení, prosím, kontaktujte paní Šolcovou. Bude s Vámi následně komunikovat, kdy cvičení je a není. Občas se stane, že cvičení z osobních důvodů není. Děkujeme za pochopení.

Výuka angličtiny pro děti 

 

Každé pondělí dle zkušenosti s jazykem: od 13:00 hod., 13:35 a 14:05 hod., rezervace nutná! Více na tel. 728 460 403

Pro Vaši první návštěvu určitě doporučujeme „volnou hernu“. Při tomto programu si můžete prohlédnout prostory a zjistit jak to u nás chodí. Dětičky si pohrají, maminky si vypijí kávičku, nebo čajík a popovídají s kamarádkami. Na volnou hernu si můžete přinést drobné občerstvení, které je povoleno konzumovat v části herny bez koberce u stolečků. Volnou hernu doporučujeme navštěvovat s dětmi od jednoho roku.

Věk: 1+

Vstupné: 50,-Kč za rodinu

 

        

 

 

 

 • bf web list item
 • ekomonitor slide
 • logo pardubicky kraj nove 2017 pce denik 630
 • logo mashlinecko
 • medesa
 • prazskaplynarenska
 • mesto chrudim logo
 • cernahora
 • hlinsko1
 • konep dlouhe
 • vschrudim