2 lektorky a intenzivní péče o ženskou krásu :-)

Přijďte rozkvést!

Naše zkušená lektorka nabízí 2 bloky cvičení, a to v úterý a ve čtvrtek. Na cvičení se nemusíte předem hlásit. 

ÚTERÝ:

 

 

14:30 -15:00

15:00 – 15:30

15:30 – 16:00

15:55 – 16:45

17:00 – 17:45

Cvičení FITMAMI (z důvodu nemoci termín posunut na 21. 9. 2021)

 

Cvičení s miminky 3 – 9 měsíců

Cvičení s dětmi 9 – 12 měsíců

Cvičení s dětmi 12 – 18 měsíců

Cvičení pro děti od 3 let

Cvičení pro maminky s dětmi

 

PÁTEK: vždy mimo druhý pátek v měsíci!

 

 

 

8:30-9:30

9:30 – 10:30

 

Cvičení FITMAMI (začínáme od 24. 9.)

Cvičení s dětmi 18 měsíců a více

Cvičení maminek a dětmi

Beseda o zelených potravinách se silně pozitivním vlivem na lidské zdraví . Jejich terapeutické účinky jsou vhodné i pro děti.

Akce proběhne v MC Hlinečánek ve čtvrtek 7. října od 16:30 hod.

Přijďte ochutnat :-)

Dětský den ve čtvrtek 17. června 2021 se opět vydařil!

Akci navštívilo cca 60 dětí a asi 30 dospělých - zejména maminek, ale přišli i tatínkové. Program byl věnovaný aktivitám pro nejmenší: skákání v pytli, házení kroužkem, hod balonků do látkové pytle v podobě žirafy, prolézání látkovým tunelem a skoky do obručí, pohybová výzva - pohyb "po čtyřech" - dlaně a chodidla do správných pozic, foto-koutek s opicí, přiřazování geometrických tvarů, malování na obličej. Na programu byl i hudební koutek - písničky pro děti za doprovodu kytary a na závěr opékání buřtů. Jako odměny děti dostaly nafukovací balonky, mléčné nápoje, drobné dárky z papírnictví, sladkosti, spoustu ovoce a zeleniny i domácí moučníky nebo jablečný mošt. Díky slunečnému počasí ve stínu vysokých stromů jsme měli ideální počasí.
Velké díky za vydařenou akci patří Papírnictví Prokopův dům, Mlékárně Hlinsko, Maso Francouz, Řeznictví u Švandů, Ovoce a zelenina Pod Rybníčkem a všem maminkám a dobrovolnicím, které se na organizaci podíleli.

Nevíte si rady a potřebujete pomoci?

Rádi Vám poradíme v oblasti mateřství, péče o děti vs. zaměstnání, o službách péče o děti – konkrétní nabídky v našem regionu, poskytnutí po moci při zprostředkování odborného poradenství pro rodiny s dětmi a rodinám se specifickými potřebami - zajišťujeme předání telefonních či emailových kontaktů (odkaz na psychologa, zdravotnické specialisty, sociální služby v regionu, bezplatné právní poradenství v regionu, finanční poradenství, volnočasové aktivity určené rodinám s dětmi apod.).

Rádi pomůžeme v rámci dopoledení herny v pondělí a ve čtvrtek nebo prostřednictvím našeho facebooku, emailu či telefonu.

V Hlinečánku podporujeme ergonomické nošení dětí v šátku. Zajemkyním pomůžeme s výběrem vhodného šátku nebo nosítka, poradíme s úvazy, případně zajistíme kurz s certifikovanou lektorkou. Nabízíme také půjčování šátku na vyzkoušení.

Pravidelně organizujeme srazy příznivců nošení, kde je možnost prohlédnout si a vyzkoušet různé šátky a nosítka.

Vstupné: 40,-Kč za rodinu

Pro koho je masáž určena?
Přijít mohou maminky i tatínkové už s nejmenšími miminky,
ale i se staršími dětmi (děti nad 1 rok až předškolní věk)

Nabitý program je vedený zkušenou lektorkou a pedagožkou v jedné osobě. Program rozvíjí dětskou kreativitu. Děti za pomoci svých rodičů tvoří tématická dílka z různých materiálů jako jsou přírodniny nebo papír aj, výtvarný materiál je k dispozici.Po tvoření si děti za doprovodu kytary nebo kláves zazpívají několik písniček. Děti si mohou zapůjčit jednoduché hudební nástroje (chřestítka, xylofony, bubínky apod. a připojit se jako hudební doprovod. Tvoření i písničky se vztahují k aktuálnímu ročnímu období. Není nutné se přihlašovat, stačí přijít.

V případě potřeby kontaktujte naši laktační poradkyní, poradí a pomůže najít řešení při potížích s kojením 

Laktační poradkyně poskytuje poradenství, a to individuálně na objednání nebo v rámci podpůrné skupiny kojících maminek. Hinečánek je místem pro setkání maminek s nejmenšími miminky a pro sdílení zkušeností, poradkyně odpovídá na případné dotazy. Po dohodě zajistíme individuální laktační poradenství i podpůrnou skupinu kojení. Neváhejte a naši milou laktační poradkyni, MUDr. Michaelu Ročkovou kontaktujte. Bližší informace prostřednictvím emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Pokud máte akutní problém s kojením, zachovejte klid, neváhejte a ozvěte se:)

 

 

 

 

Cvičení a konzultace s porodní asistentkou. Vhodné pro budoucí maminky od 12 týdne těhotenství. Cvičením podpoříte Vaši fyzickou a psychickou pohodu. Během cvičení si protáhnete celé tělo, vyzkoušíte si cvičení na balonech, jógu a relaxaci.

Vstupné: 40,-Kč

 

Kontakt: Pavla Šolcová, 777 589 007

 

Před první návštěvou těhotenského cvičení, prosím, kontaktujte paní Šolcovou. Bude s Vámi následně komunikovat, kdy cvičení je a není. Občas se stane, že cvičení z osobních důvodů není. Děkujeme za pochopení.

Výuka angličtiny pro děti - do odvolání zrušena

Vzhledem k vládním opatřením nebudou v letošním školním roce kurzy AJ bohužel probíhat. Děkujeme za pochopení.

 

Pro Vaši první návštěvu určitě doporučujeme „volnou hernu“. Při tomto programu si můžete prohlédnout prostory a zjistit jak to u nás chodí. Dětičky si pohrají, maminky si vypijí kávičku, nebo čajík a popovídají s kamarádkami. Na volnou hernu si můžete přinést drobné občerstvení, které je povoleno konzumovat v části herny bez koberce u stolečků. Volnou hernu doporučujeme navštěvovat s dětmi od jednoho roku.

Věk: 1+

Vstupné: 40,-Kč za rodinu

 

        

 

 

 

 • bf web list item
 • ekomonitor slide
 • logo pardubicky kraj nove 2017 pce denik 630
 • logo mashlinecko
 • medesa
 • prazskaplynarenska
 • mesto chrudim logo
 • cernahora
 • hlinsko1
 • konep dlouhe
 • vschrudim