Kurz proběhne v sobotu 9.11.2019 od 9h do 17h v Mateřském centru Hlinečánek. Více informací po rozkliknutí.

Pro koho je masáž určena?
Přijít mohou maminky i tatínkové už s nejmenšími miminky,
ale i se staršími dětmi (děti nad 1 rok až předškolní věk)

4.lekce – období po porodu, péče o porodní poranění

 

Jsou ženy, které o svém porodu přemýšlejí, snaží se získat užitečné informace o tom, jak co nejvíce podpořit zdravý a nekomplikovaný průběh porodu, a hledají cestu k tomu, jak udělat z porodu posilující zážitek pro sebe, miminko i pro celou rodinu.

Předporodní kurz je pro budoucí maminky i jejich partnery neocenitelnou pomocí. Tento předporodní kurz Vám pomůže připravit se na porod a zároveň je skvělou příležitostí zeptat se na cokoli, co Vás zajímá ohledně těhotenství, porodu a mateřství.

Nemáte žádnou pěknou fotografii s dětmi? Připravili jsme pro Vás focení s panem Pavlíkem - www.fotopavlik.com. Ve čtvrtek 3.5.2018 od 8:30 do 18:00 máte možnost si rezervovat termín a přijít si dát něco dobrého na zub, děti si pohrát a zároveň se nechat vyfotit od pana Pavlíka.

Ve čtvrtek 19.4. proběhne během dopolední herny (tedy 9-11hod) testování šátků na nošení dětí. Je to ideální příležitost k vyzkoušení pro rodiče, kteří se chystají své děti nosit v šátku.

Po roce jsme se opět zapojili po projektu Burza filantropie a potřebujeme Vaše hlasy!!! V minulém ročníku jsme získali pro Hlinečánek nemalou finanční i materiální podporu.

Výroba dekorací s jarní a velkonoční tématikou, materiál zajištěn, rezervace nutná!

VÝLET! 16.3. pojedeme do Jihlavy do Robinsona. Pojedeme ráno v 8h, návrat plánujeme do 14h.
Cena vstupného je 119Kč za dítě a 79Kč za dospělého.

Pozdravy z Hlinečánku

Rok 2017 je za námi a je čas bilancovat. Letos velké pokroky neudělaly jen naše děti, ale i my. Rozhodly jsme se Hlinečánek postavit na nohy a je nám potěšením, že se nám v našem úsilí daří. V průběhu roku se počet maminek, které se aktivně podílejí na chodu centra rozrostl na dvě desítky. Díky tomu se podařilo rozšířit otvírací dobu na každý pracovní den a mnohé víkendy. Portfolio našich sponzorů se stále rozrůstá stejně jako objem prostředků získaných ze vstupného na naše akce. Do prostor centra jsme mohly pořídit nové herní prvky, cvičební pomůcky a materiál pro tvořivé dílny.

Nové vybavení do mateřského centra v podobě hracích molitanových kostek a bazénku s míčky, zakoupeno díky finanční podpoře firem Pražská plynárenská, a.s., Vodní zdroje Ekomonitor spol. s.r.o. a Vodárenská společnost Chrudim, a.s.. Mockrát děkujeme. Dětem se nové vybavení moc líbí.

  • bf web list item
  • ekomonitor slide
  • logo pardubicky kraj nove 2017 pce denik 630
  • logo mashlinecko
  • medesa
  • prazskaplynarenska
  • mesto chrudim logo
  • cernahora
  • hlinsko1
  • konep dlouhe
  • vschrudim