Nevíte si rady a potřebujete pomoci?

Poskytujeme základní individuální poradenství v oblasti mateřství, péče o děti vs. zaměstnání, o službách péče o děti – konkrétní nabídky v našem regionu, poskytnutí pomoci při zprostředkování odborného poradenství pro rodiny s dětmi a rodinám se specifickými potřebami - zajišťuje předání telefonních či emailových kontaktů (odkaz na psychologa, zdravotnické specialisty, sociální služby v regionu, bezplatné právní poradenství v regionu, finanční poradenství, volnočasové aktivity určené rodinám s dětmi apod.).

Obrátit se na nás můžete buď osobně v dopolední pondělní a čtvrteční herně

nebo prostřednictvím našeho telefonu, facebooku či emailu.

Rádi pomůžeme :-)

Nová Hlinečánková ŠIPKOVANÁ s lesními zvířátky je na světě!!! 
Tentokrát se startuje u odbočky k urnovému háji směrem k Lázním. Na téměř kilometrové trase potkáte 10 lesních zvířátek s úkoly. Trasa je ideální i pro kočárky. Na konci Vás čeká 11. zastavení s pokladem. Navíc máme věcnou odměnu pro tři nejrychlejší dítka, které nám (za pomoci rodičů) zašlou správné odpovědi na naše kvízové otázky! Odkaz na kvíz v pdf kvalitě zde: 
 
 
Tak hurá na to, šipkovanou máte k dispozici do konce ledna! 
Hlinečánek jede na výlet, kdo chce přidá se
Přece je se na nás usmálo štěstí - zábavní park ROBINSON v Jihlavě je opět otevřený :-)
Výlet chystáme na středu 16.12. - tedy pokud bude dostatečný zájem. Odjíždíme v 8 hod. od Hlinečánku, na místě budeme v čase 10 až 13 hod.. Vstupné si každý hradí sám (99 Kč za osobu, děti do 2 let mají vstupné zdarma). Rezervace se hradí zaplacením jízdného v naší herně: dospělí 100 Kč, děti mají cestu zdarma. Roušky prosíme s sebou.
 

Pro koho je masáž určena?
Přijít mohou maminky i tatínkové už s nejmenšími miminky,
ale i se staršími dětmi (děti nad 1 rok až předškolní věk)

 

Jsou ženy, které o svém porodu přemýšlejí, snaží se získat užitečné informace o tom, jak co nejvíce podpořit zdravý a nekomplikovaný průběh porodu, a hledají cestu k tomu, jak udělat z porodu posilující zážitek pro sebe, miminko i pro celou rodinu.

Předporodní kurz je pro budoucí maminky i jejich partnery neocenitelnou pomocí. Tento předporodní kurz Vám pomůže připravit se na porod a zároveň je skvělou příležitostí zeptat se na cokoli, co Vás zajímá ohledně těhotenství, porodu a mateřství.

Nosící srazy probíhají zpravidla každou druhou středu v měsíci pod taktovkou naší zkušené nosičky Natálky. Ukáže Vám různé typy šátků na nošení dětí, vyzkoušet můžete i nosítka. Je to ideální příležitost k vyzkoušení pro rodiče, kteří se chystají své děti nosit v šátku nebo v ergonomickém nosítku.

 • bf web list item
 • ekomonitor slide
 • logo pardubicky kraj nove 2017 pce denik 630
 • logo mashlinecko
 • medesa
 • prazskaplynarenska
 • mesto chrudim logo
 • cernahora
 • hlinsko1
 • konep dlouhe
 • vschrudim